Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 19:29   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Swoją drogą, Sun gra kobitą czy facetem? Pytam, bo miano w panelu u góry sesji jest mylące.
Gej weterynarz pozwalam sobie zdradzić ten sekret bo Sune wyjaśniła mi że jej postać ma aurę gejostwa i "to po prostu czuć od niego" nie wiem do końca co to ma znaczy ale to już samej zainteresowanej pozostawiam do opisania i objaśnienia

Cytat:
Co do rywalizacji z mafiozami... daj mi Spirit Arcaum na "Piąteczkę", a będą mieli pozamiatane. Choć, z moją "sumką" też pewnie bym coś zdziałał... muszę się temu bliżej przyjrzeć
Za łatwo by było kombinuj, kombinuj, te pieniądze to na pewno duży atut który w tej walce pomoże ale masz za mało żeby wszystkich wykupić szczególnie że niektórym zależy też na innych rzeczach po za tym, jakby tak zaczął dawać wszystkim łapówki to by się kasa skończyła szybko :P
 
Brilchan jest offline