Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2017, 10:40   #3
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Gothic gra mojego dzieciństwa z ciężkim klimatem dark fantasy, zakochałem się od razu. Druga cześć przez smoki, wymuskanych paladynów i łąki pełne kwiatów aż tak mi się nie podobała ale po dodatku Noc Kruka (powstał lepszy dodatek do gier cRpg?) i odkryciu Jarkendaru wchłonał mnie znowu

Tym bardziej ciekawy jest ten anulowany dodatek gdyż miał być w takim własnie klimacie dark fantasy z dodatkiem post-apo

Co do sterowania to się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie by mogło być inne
Co do grafiki, to obecnie jest sporo modów zmieniających grafikę na lepsze z Directx11 że bardzo ładnie to wygląda.

Oprócz tego wiele modów dodających npc i fabułe, naprawde scena polskiego moddingu serii Gothic ma się świetnie i ciągle rozrasta!

Proszę link do modyfikacji: theModders - Indeks

coś na pewno dla siebie znajdziesz

do Gothic 1 polecam "ludzie z Górniczej Doliny" lub "Edycja Rozszerzona" można też "Mroczne Tajemnice" (ale uwaga czasami tam jedzie amatorszczyzną)
Do Gothic 2 NK polecam natomiast "Złote Wrota" i mozna spróbować "Returning" (tylko uwaga na wysoki poziom trudności)

Od siebie jeszcze wrzucam jeden filmik o anulowanym Gothic Sequel:
https://www.youtube.com/watch?v=SS_RRuNCe6Y

I chciałem jeszcze podrzucić ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=vnoVmUTamXM

Jest to poniekąd teaser modyfikacji Dzieje Khornis. Śledzę projekt dopiero od 2 miesiecy ale jestem pod wielki wrażeniem gdyż profesjonalne podejscie grupy moderów dzialających już paru lat, wielka dbałość o szczegóły fabularne a co najważniejsze pierwszy modd na świecie w którym będą brali udział profesjonali dźwiękowcy i aktorzy (w tym wielu znanych z róznych dubbingów do gier i filmów - cześć z z serii Gothic - jest potencjał na epickiego moda na skalę światową. Czekam z zapartych tchem!
Zobaczcie nawet jak wygląda ich krótki filmik i jak jest stworzony, to już coś mówi o tej ekipie. Na ich kanale są jeszcze inne filmiki więc mozecie rzucić okiem
Btw Lektor ma mega głos nie?

No to grajcie i niech Innos będzie z Wami!
 
Dnc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem