Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 16:03   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ale co to za wyrok, skoro osoba go odsiadująca jest w zasadzie kimś innym niż przestępca (skoro wykasowano mu pamięć). Po wszystkim kolo dostaje stare wspominania i wcale nie musi zaglądać do tych z więzienia. tym bardziej ze są nudne. Kara powinna odstraszać i resocjalizować. Tu efekt resocjalizacji wydaje mi się znikomy, odstraszający tez nie bardzo.
Ja bym na Twoim miejscu pomyślał jeszcze o tych więzieniach (jeśli to ma odegrać jakaś rolę w sesji).
Co innego jakby delikwentowi wszczepiać wspominania swoich ofiar, które odpalały by się po zaistnieniu odpowiednich warunków. Tzn. jak by planował powtórzyć wyczyn.
Nie zaglądanie do własnych wspomnień w sesji ma podobny stopień trudności do tego obecnie. Mózg dalej istnieje i sprawuje nadrzędną rolę. Sensen jest jego usprawnieniem. Wszystko działa jak obecnie + dodatki.

A więzienia wyglądają właśnie tak, zgodnie z porozumieniem odnośnie więziennictwa podpisanym między Memorize, a krajami stosującymi ten wymiar kary


Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Zastrzeżenie w sensie, że są niedostępni dla graczy, czy że wymagają indywidualnego omówienia?
Zastrzeżenie w sensie, że niedostępni
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline