Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 15:03   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ale co to za wyrok, skoro osoba go odsiadująca jest w zasadzie kimś innym niż przestępca (skoro wykasowano mu pamięć). Po wszystkim kolo dostaje stare wspominania i wcale nie musi zaglądać do tych z więzienia. tym bardziej ze są nudne. Kara powinna odstraszać i resocjalizować. Tu efekt resocjalizacji wydaje mi się znikomy, odstraszający tez nie bardzo.
Ja bym na Twoim miejscu pomyślał jeszcze o tych więzieniach (jeśli to ma odegrać jakaś rolę w sesji).
Co innego jakby delikwentowi wszczepiać wspominania swoich ofiar, które odpalały by się po zaistnieniu odpowiednich warunków. Tzn. jak by planował powtórzyć wyczyn.
Nie zaglądanie do własnych wspomnień w sesji ma podobny stopień trudności do tego obecnie. Mózg dalej istnieje i sprawuje nadrzędną rolę. Sensen jest jego usprawnieniem. Wszystko działa jak obecnie + dodatki.

A więzienia wyglądają właśnie tak, zgodnie z porozumieniem odnośnie więziennictwa podpisanym między Memorize, a krajami stosującymi ten wymiar kary


Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Zastrzeżenie w sensie, że są niedostępni dla graczy, czy że wymagają indywidualnego omówienia?
Zastrzeżenie w sensie, że niedostępni
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline