Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2017, 08:38   #7
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że mogłem nieco pomóc. CO do "chmury", z której korzystam, to jest to mój pendrive, który dryfuje przez świat niczym chmura w niebie moich spodni. Ale dla ludzi, którzy lubią mieć cośki w Internecie albo dla tych, którzy materiałami chcieliby się podzielić - internetowa chmura działa.

Także bazowałem na pamięci swojej i graczy, ale przykład:
- w sesji występowała całkowicie nieistotna babcia, właścicielka karczmy, która cierpiała na Alzheimera. Wszyscy ją zapamiętali i chętnie wrzuciłbym ją gdzieś, jako smaczek. Ale źle się będę czuł, gdy nie będę pamiętał jaką dokładnie karczmę prowadziła i w jakim mieście (to było jakieś poboczne coś). Oczywiście mogę ją wrzucić tak deus ex machina i jakoś to na poczekaniu wymyślić, ale lubię, gdy się wszystko zgadza.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem