Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2017, 21:18   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Legenda 5 Kręgów... czy ktoś to jeszcze pamięta?

Naszło mnie na spróbowanie czegoś ponownie. W tym przypadku Legendy 5 Kręgów. Przygody w wersji light, to znaczy bez wnikania za bardzo rdzeń rozgrywki w jakim tym systemie jest polityka i rozgrywki międzyklanowe. Głównie dlatego, że nie wiem czy to nie będzie za trudne. Na wprowadzenie zdecydowanie lepiej wybrać coś prostszego. Coś o jasno zarysowanych granicach, gdzie czarne jest czarne a białe jest białe mniej więcej . Prosta przygoda dla mnie dla ewentualnych 3-5 ochotników. Prosta przygoda... ale gdzieś w planach. Chciałem sprawdzić czy znajdą się w ogóle chętni spróbować coś takiego, zanim zacznę jej projektowanie. Czy może lepiej chwycić się za coś innego, zamiast próbować coś co spali na panewce.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline