Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2017, 17:45   #6
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Mi nie pozwolił
Widze tu też ludzi, którzy od lat piszą w ten sam sposób. Mają już swój styl. To nie kółko literackie, gdzie ludzie krytykują wzajemnie swoje prace (bywa i tak, że bezlitośnie!) i oferują wskazówki co by zrobić lepiej. Myślę, że skrytykować współgracza za poziom pisania to byłoby lekkie faux pas, chyba, że robi straszne błędy ortograficzne i interpunkcyjne (tak jak ja), od których czytania bolą zęby. A i wtedy nie chodzi o pióro, tylko o elementy, jak by to powiedzieć, mechaniczne

Dla mnie tak jak dla Amona, to raczej festiwal kreatywności i główkowania, niż pięknej prozy, chociaż z pewnością są na forum osoby piszące na poziomie zawodowych pisarzy (a kilka zdaje się nimi jest ).
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.
Krieger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem