Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2017, 21:13   #9
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Tak, mój poprawiła. W tym także samo stosowanie się do zasad interpunkcji (idealna nie jest, ale lepsza niż kiedykolwiek była), choć miał na to głównie wpływ kontakt z innymi użytkownikami, aniżeli sama praktyka. Widać to szczególnie po rzuceniu okiem na moją pierwszą sesję i porównaniu jej z nowszymi. Swój styl pisania też wyrobiłem na LI i może jest on trochę grafomański (lub bardzo - zależy kto ocenia), ale w końcu jest mój. Nie planuję zabierać się za pisanie książek w najbliższym czasie (czy nawet kiedykolwiek), ale samo pisanie sprawia mi ogromną przyjemność i to jest jeden z ważniejszych powodów, dla których gram w PBFy. Poza tym, wydaje mi się, że narracja, którą stosuję, jest dość zrozumiała dla innych graczy, ale mimo swojego przeświadczenia zawszę tworzę jakiś skrótowiec informacyjny w komentarzach, woląc dmuchać na zimne niż dopuścić do nieporozumień.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem