Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2017, 12:05   #3
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Obydwie grupy gier są świetne, chociaż bardzo nie zgadzam się z opisem eurogry, że nie ma tam klimatu. Nie wiem w co ty grasz, albo jak w to grasz. Może to też zależy od graczy, ale my zawsze staramy się mniej lub więcej wcielić w nasze postaci - czy to jestem wielkim potentatem pszenicy wyspy Catan czy też jestem przywódcą wojowniczej rasy żelatynowych sześcianów w Race for the Galaxy. Tak przynajmniej jest więcej rozrywki z gry, a nie zwykłe czekanie na wygraną któregoś z graczy.

Druga sprawa, że bardzo brzydko nazwałeś ameritrashe. W przypadku sondy sam narzucasz jako odpowiedź wstawiając słówko trash. Gra bez względu na jej pochodzenie to nadal gra, nie ma co od razu walić takim pejoratywnym opisem. Gry amerykańskie i europejskie, i milutko :3
 
Evil_Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem