Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2017, 22:56   #7
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 869 Evil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwuEvil_Maniak jest godny podziwu

Zapewne już większość z was widziała ten koreański komiks. Jeżeli nie to warto się przygotować, znaczy odłożyć ciepły napój, zamknąć usta, przytulić kota.

*****************************************


SCP-173

SCP-173 - SCP Polska Filia

SCP to tajna organizacja zajmująca się przechowywaniem niewytłumaczalnych artefaktów, potworów, pomieszczeń (!) i innych niezrozumiałych dla człowieka zdarzeń. Świetnie się to czyta, ktokolwiek to wymyślił naprawdę się postarał nad tymi opisami, a jest ich całe mnóstwo. Najfajniejsza sprawa to, że powstała darmowa gra oparta właśnie na tych opisach i jest o dziwo dobra.

SCP - Containment Breach

*****************************************I am scared - pixelated nightmare

Skoro już jesteśmy przy grach. Kolejna darmowa gierka z typu horror. Nie jest to jednak taka zwyczajna gra. Nie mogę w sumie nic powiedzieć co ta gra robi z twoim komputerem, ale wbiło mnie to w fotel. Naprawdę warto zagrać i się zdrowo przestraszyć.
 
Evil_Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem