Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 17:41   #1
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Wewnętrzny Wróg

Witam was w tej kampanii którą mam zamiar poprowadzić całą, a mianowicie chcę was poprowadzić przez historię z podręczników Pomylona Tożsamość, Cienie nad Bogenhafen, Śmierć na rzece Reik, Szara Eminencja, Źle się dzieje w Kislevie oraz Imperium w Płomieniach, możliwe też jest że dorzucę w czasie rozgrywki pojedyncze scenariusze z Potępieńca oraz Splądrowanych Krypt a jak się uda to i w Liczmistrza was wplotę.

Tak więc mam w planach długą i epicką kampanie. Mam nadzieje że wytrwamy :]

Teraz chciałem wam przedstawić parę zasad co do pisania postów w sesji.
1. Piszemy w trzeciej osobie np. Hans podszedł do stołu, przysiadł się do mieszczan i zaczął z nimi rozmowę.
2. Piszemy bez błędów ortograficznych i trzymając się zasad j. polskiego, jeśli ktoś będzie tę zasadę łamał nagminnie to jego postać zginie.
3. Sesja to nie storytelling, kiedy wam każę to w tym temacie rzucacie kośćmi.
4. Kursywą i od myślnika piszecie to co mówicie.
5. A w "cudzysłowiu" to co myślicie.
6. Jeśli macie zamiar zniknąć na dłuższy okres niż 3 dni macie mnie powiadomić w tym temacie bądź inną metodą (PW, gg, e-mail),w przeciwnym razie wasze postacie zginą przy najbliższej okazji.
7. Wymagam długich postów, nie chcę widzieć postów jednolinijkowych, jeśli ktoś będzie tak pisał nagminnie w stylu "to ja tne tych zwierzoludzi" pożegna się z sesją.

Mam nadzieje że to jest zrozumiałe i dostosujecie się do tych prostych zasad, jeśli o czymś zapomniałem to to tutaj dopiszę jako kolejny punkt.

Jeśli macie jakieś zażalenia czy zwykłą chęć do rozmowy o sesji to oczywiście zapraszam. :]

A, i jestem otwarty na każdą krytykę.
 
Macharius jest offline