Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 23:26   #8
vizerelli
 
Reputacja: 1 vizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnievizerelli jest jak niezastąpione światło przewodnie
Katri stanął, kiedy zrównał się z Hansem powiedział do niego
-a na co Ci człeczyno te toboły wszystkie? Jesteś wojownikiem jak ja,, ehhrr prawie jak ja więc przypatrz się mi... i co? Zabiłem nie jednego gobosa, orka baa trolla i co mi było potrzebne ?-wskazuje na głowę i puka w topór-ot co.
powiedział to głosem szorstkim lecz z uśmiechem na wytatuowanej twarzy.
-a co do sprawy, to jeśli to zieleniaczki to nie ma co zawracać sobie nimi głowy, choć na trolla nie pożałował bym ostrza, to skavenów za przeproszeniem skurwysynów bym rozgromił!! Oczywiście z Wami mości Pany
 
vizerelli jest offline