Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2007, 10:58   #2
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Lightbulb

Achernar tytuł sesji mnie zainteresował, ale już zawartość pierwszego posta odstraszyła.

Przeczytałem „Cień grozy” i zauważyłem, że masz całkiem fajny (miło się czyta) styl pisania. Dlaczego go nie zaprezentujesz i nie napiszesz jakiegoś krótkiego wstępu do sesji? Jakaś niedługa historyjka (oddająca twój styl pisania i klimat sesji) mogłaby przyciągnąć dobrych graczy. Oczywiście to tylko moja porada i nikt cię do niczego nie zmusza.

Jakiś czas temu Kutak, jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych MG, napisał ciekawy artykuł z poradami o zakładaniu rekrutacji. Ja sporo się nauczyłem w trakcie jego czytania, wiec może warto żebyś i ty go przeczytał? Zajmie ci to najwyżej pięć minut, a może znacząco przyczynić się do sukcesu twojej rekrutacji. Jeżeli zdecydujesz się go przeczytać, to znajdziesz go tutaj. (Pimp my recruitment!)

Pozdrawiam
 
Markus jest offline