Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2007, 14:15   #1
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
[Zew Cthulhu] Pan Snów

Zapraszam do sesji w systemie Zew Cthulhu.

Już na początku uprzedzam, że nie jestem ekspertem tego systemu, a grę będę prowadził na podstawie nielicznych informacji z internetu oraz tego forum.

Gra będzie prowadzona całkowicie storytellingowo. Nie będzie żadnych atrybutów ani punktów doświadczenia, ale będzie wynagrodzenie w postaci dolarów, za które będzie można kupować... A sami się przekonacie co

Mam pewne wymagania co do graczy. Nie przyjmuję tych, którzy są na tym forum nowi (ponieważ nie mam gwarancji, że będą na bieżąco), ani takich, którzy piszą posty na jedną linijkę.

Potrzebuję nie więcej niż czterech graczy. Rok gry to 1920. Zaczynacie we wiosce Grubsburgh, dokąd przybyliście, by zbadać sprawę opętanego młodzieńca.

Jak sam tytuł powinien mówić, w grę wplątałem tytułowego Cthulhu. Jednak nie będzie to gra taka jak w WFRP, tzn. nie wparujecie do wielkiego pomieszczenia i nie wyrżniecie Cthulhu wszystkich macek


To chyba tyle. Pytania proszę pisać tutaj, w rekrutacji.

Co mają zawierać postacie:
Imię, nazwisko, pochodzenie, wyposażenie (co do broni, tylko rewolwer, nie przyjmuję karabinów maszynowych).
Dobrze by było, gdyby postacie zawierały także opis zewnętrzny, tschyli wzrost, postura, włosy, oczy, twarz, ubranie itp. Mile widziany także szczegółowo opisany charakter.

Jestem otwarty na krytykę

Postacie wysyłać na PW.
 
Yaneks jest offline