Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2017, 10:35   #9
Goel
 
Goel's Avatar
 
Reputacja: 1 Goel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputację
Faktycznie, mój błąd - nie może. (Shepard jest wyjątkowy) Mój błąd, przepraszam

Myślę, że post MG dotyczy sytuacji, która miała miejsce w trakcie sesji, tj. powtarzającej się wielokrotnie nieracjonalności, wręcz niebezpiecznej niefrasobliwości poprzedniego dowódcy. Wszyscy członkowie drużyny są związany kontraktem na duży hajs, więc zależy im na ukończeniu misji - natomiast to nie znaczy, że "nowy" z założenia ma mir u wszystkich członków Oczywiście, podlegają mu formalnie, ale nie skoczą w ogień bo on tak każe - nie po poprzednim dowódcy :P I myślę, że o to chodzi - że jeśli oczekujesz "total obedience" bo jesteś Widmem, to nie pograsz. Ale jeśli spróbujesz zaskarbić sobie zaufanie lub respekt (patrz zachowanie Sheparda, wszystkie cutscenki z good or evil), będzie super.

Nie wspominając o tym, co napisał MG - może po prostu nie ma sensu być Widmem, skoro nie dość, że masz ograniczenia rasowe, to dostęp do funduszy szerokich i tak będziesz mieć.
 

Ostatnio edytowane przez Goel : 28-02-2017 o 10:40.
Goel jest offline