Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 09:12   #1
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Komentarze - Hotel na wzgórzu

Witam wszystkich serdecznie i gratuluję dostania się do sesji. Mam nadzieję, że będziemy się krwawo... znaczy długo bawić i będzie fajnie

Ustalenia organizacyjne:
  • Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego,
  • Avatarki postaci wstawiacie sami. Na 200 pikseli szerokości poproszę,
  • Czas na odpis to zawsze 5 dni dla Was i 3 dla mnie,
  • Justujemy i wcinamy posty, żeby całość wyglądała schludnie i miło dla oka,
  • O nieobecnościach proszę uprzedzać. Nie będę wyciągać konsekwencji za brak posta w terminie, o ile wcześniej zostanę o tym poinformowana. Za każdy brak posta w terminie bez wcześniejszego uprzedzenia gracz otrzymuje żółtą kartkę. Druga żółta kartka eliminuje gracza z gry, a postać przechodzi pod moją kontrolę,
  • Posty możecie ubarwiać muzyką i grafikami w rozsądnej szerokości. Współtworzenie świata w granicach zdrowego rozsądku, bez ingerowania w moich BN-ów lub postaci innych graczy,
  • Jeśli na sesji zdarzą się jakieś spięcia między postaciami, nie przenosimy tego do komentarzy. Dbamy o przyjazną, miłą atmosferę gry bez wycieczek ad personam.
  • Sesja to storytelling, jednak czasami mogą zdarzyć się sytuacje, gdzie coś sobie rzucę, by sprawdzić, jak Waszemu bohaterowi poszło. Jednakże, dobre pomysły, jakieś niekonwencjonalne zagrania będą z pewnością premiowane,
  • Wrzućcie mechanikę Waszych postaci do panelu sesyjnego, bym miała ją pod ręką,
  • Długość postów? Zależnie od sytuacji, jednakże generalnie z pewnością dłuższe, pokazujące psychikę bohatera, jego emocje i odbieranie otaczającego go świata. No i oczywiście deklaratywne, bo bez tego ani rusz,
  • Dialogi (czy to w google doc, czy gdzieś indziej) zostawiam po Waszej stronie i to Wy dbacie o tę kwestię. Ja będę starać się trzymać forum, choć oczywiście jeśli ktoś mnie zaprosi do dialogu - nie odmówię,

Tyle spraw technicznych. Na razie wrzuciłam wstępniak z rekrutacji, byście mogli uzupełnić panele o awatarki i mechanikę - główny post pojawi się niedługo.

Na koniec dodam jeszcze, że główny nacisk sesji położony jest na działanie postaci i kooperację. Jeśli nie będziecie popychać akcji do przodu, ja również nie będę tego robić sama z siebie, żeby nie prowadzić Was za rączkę, bo nie o to tutaj chodzi. Przygoda jest tak skonstruowana, że możecie przeżyć równie dobrze wszyscy, jak i nikt. Wasze decyzje i wasze wybory będą miały ogromne znaczenie

Powodzenia i miłej gry!

Sesyjny Google Doc.
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 12-03-2017 o 08:31.
Tabasa jest offline