Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2007, 12:19   #57
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 190 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry słuchał cały czas dziewczyny przeszukując w międzyczasie domek w poszukiwaniu czegoś przydatnego. Zdjął plecak w którym za dużo nie było, odłożył swojego SPAS 12 zawiniętego w szamtę, po czym kontynuował przeszukiwania.

- Po... - chciał coś powiedzieć ale zobaczył jak dziewczyna się modli stwierdził że nie będzie jej przeszkadzał, przynajmniej będzie spokój na najakiś czas.

Terry zabrał się za dalsze poszukiwania, gdy skońćzył, zdjął, płaszcz, chustę, kapelusz i wytrzepał to z piasku. Potem zabrał się za plecak, rozpakował go i wysypał z niego piac. Na sam koniec zostawił sobie swoją broń, rozwinął i wytrzepał szmatę a SPAS-12 postawił na jej środku. Zabrał się za czyszczenie broni, wyładował magazynek po czym zabrał się za rozbieranie jej na części pierwsze i staranne czyczenie każdego elementu. Jego broń musi być w idealnym stanie i nie możego go ani razu zawieść. Gdy skończył złożył broń ponownie i zawinął ją w szmate. Teraz był gotowy poczekać, oparł się o ściane, wyjął z plecaka prowiant i zaczął konsumować.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 03-06-2007 o 12:22.
Lavi jest offline