Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2007, 22:59   #1
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
[Storytelling] Midnight

1.
"Cień powstał ponownie i jak mroczna fala zalał wszystkie krainy.
Jego czarne zastępy były niezliczone, jego moc niepojęta.
Stalą i ogniem, magią i zdradą, jak mroczny klin torował sobie drogę do serca Eredane.
Wojnę jego potędze wypowiedziało ostatnie przymierze elfów, krasnoludów i ludzi.
Przegrało."

-------------------------------------
2.
Sto lat upłynęło od chwili, kiedy Cień na Północy zatriumfował nad wolnymi
narodami Aryth. Zdeprawowani przyboczni Mrocznego, Królowie Nocy, żelazną pięścią rządzą zrujnowanymi miastami i zdruzgotanymi imperiami. Krasnoludy z Kaladrunów skryły się w swoich górskich twierdzach, a elfy z Erethoru wycofały się do serca swego ogromnego, pradawnego lasu. Wynaturzone, bezcielesne duchy zwane astiraxami polują na ostatnich prawdziwych mistrzów magii, a mroczne, skryte duchowieństwo Cienia, legaci Zakonu Cienia, poszukują elfich szpiegów, krasnoludzkich powstańców i tych nielicznych bohaterów, którzy ośmielają się przeciwstawiać nadchodzącej nocy.
----------------
3.
"Królowie" boją się sprzeciwić "jego" woli o ile można ich nazwać jeszcze królami, stali się podwładnymi "jego" władze nad ludami zdobyli najemnicy dzieląc ludy na klany, choć naiwni królowie wola się oszukiwać i wierzyć że mają coś jeszcze do powiedzenia. Niestety Najemnicy także nie mają odwagi sprzeciwić się "jemu" bojąc się że inne klanu go nie wesprą i zostanie unicestwiony. Lecz lud sprzeciwił się i nakazał zrobić coś w tej sprawię więc każdy z najemników wybrał śmiałka który miał ponoć zmienić los choć nikt tak naprawdę nie pokładał w nich żadnej nadziei byli po prostu bydłem wystawionym do uboju aby lud nie miał powodu do oburzenia w stronę władców że nie reagują na to co złego dzieje się wokół nich.
-------------------------------

Witam!
Chciałbym zaproponować sesje na podstawie opisu pewnej gry o nazwie "Midnight". (1, 2) Lecz fabuła sesji jest całkowicie wymyślona przeze mnie. (3) Właśnie w takiej parszywej sytuacji zostałeś postawiony, nie masz wyboru zdajesz sobie sprawę że masz znikome szanse. Prawdopodobnie ostatni raz żegnasz się i widzisz swoich ukochanych... Idziesz i widzisz zapłakaną matkę i smutnego ojca nawet zawsze uśmiechnięte rodzeństwo jest przygnębione i widzisz także małego przyjaciele którego uczyłeś różnych przydatnych rzeczy (Kradzieży, walki) a teraz patrzącego na ciebie z lecącą łzą lecz nic nie możesz zrobić wciąż idziesz..
-----------------------

Szukam 4-6 graczy.
Masz do wyboru trzy rasy:

Elfy z Erethoru to stworzenia sprytne i przebiegłe ale z klasą i wdziękiem. Potrafią tak omamić cię że sam oddasz im co zechcą. Mają różne umiejętności specjalne takie jak: Potrafią wtapiać się w otoczenie niczym kameleon ale na krótki czas, potrafią zmieniać się w zwierze (tylko jedno) i modyfikować swój wygląd kolor oczu i włosów ale i ich długość.

Krasnoludy z Kaladrunów to stworzenie twarde i silne wbrew co zwykle sądzi się o krasnoludach nie są niskiego wzrostu. Wzrostem przewyższają niektórych ludzi jak i elfów lecz nie są zbyt bystre ani piękne lecz siła te słabości uzupełnia. Ich umiejętności specjalne to stworzenie golema, potrafią zmienić swój wzrost i ożywić kamień ale tylko chwilowo.

Ludzie to stworzenia wszech stronę posiadają cechy i krasnoludów ale i elfów to zależy od człowieka. Ich umiejętności specjalne to: (jeśli człowiek ma cechy elfa) modyfikacja swojego wyglądu koloru oczu i włosów ale i ich długość, wtapiać się w otoczenie niczym kameleon ale na krótki czas i używać telekinezy. (jeśli człowiek ma cechy krasnoluda) Potrafią zmienić swój wzrost i ożywić kamień ale tylko chwilowo, używać telekinezy.

Klasy:

Mistrz Magii potrafi używać czarów: Leczenie formuła "Repordo", Kula energii formuła "Drigibrig" a także telepatii formuła "NeliosDreak" (Nelios i imię osoby z która chcemy się połączyć.)

Wojownik jest silniejszy od maga i sprawniejszy ale i szybszy. Potrafi jednym celnym ciosem powalić przeciwnika co często nie udaje się magom.

KP
Imię:
Rasa:
Klasa:
Płeć:
Historia:
Wiek:
Wygląd:
(+ Opcja dla Elfa) Zwierze:
(+ Opcja dla Człowieka) Cechy: (Elf/Krasnolud)

Mapa Świata

Zapraszam!
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 04-06-2007 o 15:28.
Dreak jest offline