Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2007, 15:38   #10
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Monotonny dźwięk działa kojąco, wypiera wszystkie myśli z mojej głowy, błogi szum.Siadam pod ścianą, kiedy moje nagie plecy dotykają zimnego tynku wstrząsa mną dreszcz.Rozglądam się uważnie po pokoju.Na podłodze leżą porozrzucane resztki mojego ubrania.Wstaję i zaczynam je zbierać.Po kolei najpierw wygładzam je dłonią a potem składam dokładnie w kostkę. Ostatnim skrawkiem dokładnie ścieram stół, kiedy osiągam zadowalający mnie stan czystości układam na nim poskładane strzępy w trzech równych kupkach. Potem kolej na podłogę, wycieram ją dokładnie, cal po calu. Jeszcze łóżko, trzeba je porządnie zasłać, w ferworze sprzątanie nie czuję chłodu.Od razu lepiej, patrzę zadowolona.Dopiero teraz dociera do mnie, że jestem naga. Zażenowana okrywam się prześcieradłem z łózka. Podchodzę do drzwi, słyszę głosy na korytarzu. Delikatnie pukam.

-Proszę czy ktoś mógł by mi pomóc, proszę jest mi zimno, ja wogóle nie powinnam tu być.
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 04-06-2007 o 16:56.
MigdaelETher jest offline