Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 10:55   #51
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
W tym poście ([CP, 18+] Lucifer's Trip) ani jednego słowa GM. Corax jechała na urlop zostawiła mi tabelkę jedynie z oznaczeniem kto do kogo jakie emocje i o co zagaduje.
W tym poście ([Camarilla] Polowanie) ani jednego słowa GM. Corrick był zahetany i średnio z czasem, rozpisałem sam wedle dość prostych wytycznych.
W tym poście ([Camarilla] Polowanie) ani jednego słowa GM. Cała rozmowa to z gdock postaci, moja fabularna otoczka umiejscowienia Nathaniela w sesji (gdy nie wyszła wspolna gra z corax jako występująca tu Jobb).

Mógłbym zalinkować też kilkanaście postów z JTS, gdzie moi gracze rozpisywali for fluff dialogi sami z NPC, wg wytycznych co z rozmowy udało im się wyciągnąć (też rozbity na 7 sesji nie mogłem zawsze z każdym dialogować linia w linie).

Poza moimi doświadczeniami wiem o takich praktykach w innych sesjach które czytuję.

Średnio z tym bezpiecznym zakładaniem, że dialogi robione są wspólnie.

Do tego np. w Kronikach Denemearca jest w moich postach wiele opisów niedialogowych corax, Blaithi czy -2-, lub moich niedialogowych opisów w postach współgraczy.

Więc podbijam pytanie...
W czasach bardzo częstego używania gdoc - w jaki sposób chcesz rozwikłać czyj warsztat pisarski właściwie masz przed oczyma i możesz chcieć oceniać gdy czytasz posta
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 21-03-2017 o 11:06.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem