WÄ…tek: Ochrona
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2007, 13:53   #9
Bigos
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
To nie może tak wyglądać. Za dobrzy jesteśmy, aby nas traktować jak jakieś ścierwa ze strefy. Liczy się styl a nie chowanie głowy we własną dupę.

- Możemy zginąć każdego dnia. Nie pamiętam już ile razy byłem na tej pierdolonej krawędzi, więc zabierz mi to gówno sprzed nosa, bo nie robi już to na mnie większego wrażenia.

Antonio spojrzał film, który kolejny raz leciał na laptopie. Po namyśle i wciąż z lufa pistoletu przy twarzy dodał.
- Może uda się rozpoznać, jaki to typ cyber ręki, kto ją zrobił i gdzie została kupiona. Na pewno ktoś ją prowadził operację. Do czegoś takiego potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, czyli pewnie zostało to zarejestrowane. Broń może też da się namierzyć, chociaż i to bym wątpił. Ale nie znam się na tym, więc nie będę pierdział bez sensu. Może ruda powie coś więcej o tych typach. Na moje oko to nie wyglądało jak robota korporacji tylko źle zaplanowana akcja jakichś debili. Być może pojawili się tam przypadkiem a może nie. Zostawili też świadka i to nagranie. Jeśli tak to kurwa wygląda to sprawa jest prosta.

Spojrzał teraz na szefa i kontynuował. Cały czas w trakcie rozmowy tatuaż zmieniał kolor według jakiegoś wzoru, trochę to rozpraszało.

-Cchyba, że chcieli, aby taÅ›ma z nagraniem tu dotarÅ‚a…