Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2017, 11:09   #5
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie zauważyłem, aby w poprzednich grach wycięli lub zmienili jakiś content. Na nowych NPCów nie narzekałem, nawet jeśli w połowie nie byli tak interesujący jak oryginalni. W ten ich dodatek do BG nie grałem, więc nie zdążyli mnie zrazić do siebie, a większość nowości, które wprowadzili do gier dało się obejść lub po prostu zignorować. Nie przypadła mi do gustu nowa oprawa graficzna, którą wprowadzili w aktualizacji po wyjściu Siege of Dragonspear, bo wolałem klasyczne modele postaci, ale do tego też byłem w stanie przywyknąć.

Póki co jestem obojętny na wyjście odświeżonego PS:T, ale może z czasem zmienię zdanie i kupię.

P.S. Te screeny wyglądają mało wiarygodnie. UI wygląda jak z jakiegoś moda i nie ma nic wspólnego z minimalizacją interfejsu (to był dla mnie duży plus EE, razem z wyższymi rozdzielczościami oraz funkcjonalnym zoomem) forsowaną przez poprzednie gry z serii EE.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem