Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2017, 09:34   #8
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Powinniście mieć teraz wszyscy dostęp do GDoka. W wolnej chwili dopiszcie się tam do listy uczestników i wybierzcie sobie kolorek.

Jeśli chodzi o postacie i ich tła fabularne, to historia nie musi być długa, ani jakoś specjalnie skomplikowana. Uważam nawet, że lepiej jest jak ta historia nie wykracza poza najważniejsze dla postaci elementy (pochodzenie, rodzina, motyw itp.) oraz interesujący gracza wątek poboczny, który chciałby rozwinąć na sesji. Resztę powinno się po prostu "dograć" na sesji - na przykład zapytany o jego nadzwyczajne umiejętności skradania Darr odpowie, że dawniej służył jako zwiadowca w wojskach Daina II Żelaznej Stopy (obecny władca Samotnej Góry - Ereboru). Także i wy nie powinniście zadręczać się na tym etapie takimi szczegółami, a dopiero w trakcie gry, jeśli będzie taka sposobność, rozwijać przeszłość bohatera.

No i pamiętajcie, że służę pomocą we wszystkim co się tyczy mechaniki lub świata. Jeśli macie jakieś pytania to uderzajcie z tym do mnie tu, na GG lub FB - gdziekolwiek gdzie jestem w stanie odpowiedzieć. To są warsztaty, skierowane pod początkujących graczy, ale w przeciwieństwie do innych warsztatów na LI nie zamierzam forsować nauki systemu na graczach, chociaż ten jest tak banalny, że podstawy każdy szybko podłapie i w swej konstrukcji tak bardzo narracyjny, że zasady nigdy nie będą przeszkodą w odgrywaniu postaci oraz scen. Nie mniej jednak w trakcie sesji będę rozwijał mój pliczek z warsztatami, bo może kiedyś komuś się to przyda.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 29-03-2017 o 09:36.
Warlock jest offline