WÄ…tek: Arabia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2007, 22:33   #2
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
To zostało przetłumaczone ze strony BI? Bo jak kiedyś czytałem bodaj na Polterze, Arabia jest najbardziej zaawansowaną krainą pod względem broni palnej (poza krasnalami oczywiście). Arabscy inżynierowie wynaleźli najlepszy dotychczasowy zamek, tzw. skałkowy

Ogólnie artykuł mi się podoba. Jednak są elementy, które pozostawiają trochę do życzenia. Przykładem są czary, które tak naprawdę nic nie mówią. Tylko nazwa i skromny opis. Powinny zawierać czas rzucania, KOMPLETNY skutek (czyli z kośćmi i obrażeniami), a także składnik. Do tego wszystkiego warto by dorzucić wymagany poziom mocy.
Reszta artykułu jest, wg. mnie OKAY. Daję:
Styl: 4 (jest średnio dokładny)
Pomysł: 5 (oryginalne)
Przydatność: 3 (mało kto ustawia grę w Arabii, ale to pikuś. 2 odejmuję za te czary, niestety)
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem