Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2017, 16:16   #5
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Skąd brać avki? Z szeroko pojętego internetu? O! Przykładowo tu. Można obczaić devianta? Googla? Samemu narysować? Ja nie umiem, wiec szukam po necie.

O tyle uważam avek za istotną rzecz, bo po paru stronach postów i rozmów chyba tylko osoba odgrywająca BG będzie pamiętała jej dokładniejszy wygląd, a tak od razu można połączyć jakąś gebę i tekst który się do niej odnosi.

Ja sobie znalazłem taki. Kadruje w paincie, a rozmiar zmieniam w Irfanie bo mi tak najłatwiej.


Dobra, skoro technikalia mamy z głowy to przejdźmy do konkretów.

Może Berrim jest prostym kowalem i sam nie kuje broni, ale nie ma to wiekszego znaczenia. Felix widział u niego przeróżne żelastwo, a jak chciał z niego skorzystać to raczej nie był w stanie logicznego myślenia. Ot połączył znajomego kowala z bronią i faktem że tam może będzie mógł ja dostać bez większych problemów i tyle.
A czy łączy nas naprawianie czegoś, czy klepanie blaszanych garnków i innych utensyliów to już szczegóły.


Teraz kolej na Morhali(a)? Ehh te elfie imiona. Będę go nazywał Morhaiem bo tak mi sie łatwiej deklinuje. (Ehh ci ignoranccy ludzie ).

Podoba mi się pomysł "tropiciela". Od czasu do czasu Felix koordynował jakieś wieksze, lub mniejsze karawany więc czemu jakaś nie mogła się gdzieś "zagubić"? Albo przynajmniej część towaru, którą Morhali musiał później znaleźć. Felix nie zadawał zbyt wielu pytań o ile się rejestry zgadzały. No i czasem to nawet nie jest kwestia wartości towaru, a pokazania komuś że tykanie akurat tego towaru źle się kończy.
No i jak przyszło co do czego to kontakt z takim znajomym umiejącym się obracać w podejrzanym towarzystwie jak najbardziej okazał się być przydatny, a nawet wskazany


Wszystko jasne.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline