Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2017, 22:50   #4
Nortrom
 
Nortrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Nortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputacjęNortrom ma wspaniałą reputację

- A ja bym tam ją wpuścił. Przez zapach nie będziemy mieć problemu z określeniem, gdzie jest, a jak coś wywinie to zawsze można zatłuc. Jeden długouch na tym świecie w tę, czy we w tę różnicy nie robi…

Ragnar chętnie pracował w swoim wolnym czasie. Udało mu się nawiązać trochę przydatnych kontaktów i znajomości, które kiedyś mogą zaowocować, ale ostatnio zaczynał się nudzić. Spokój i monotonia nie były złe, ale po tak emocjonującym okresie jaki nastąpił od wielkiej ucieczki, sprawiały, że teraz brakowało mu walki. Żeby chociaż jakieś porządne mordobicie w karczmie się zdarzyło…

- Zresztą, gdyby była mutantem lub zwierzoczłekiem to już dawno próbowałaby nas pozabijać. - ciągnął swój wywód. - A jak tak koniecznie musicie zobaczyć jej twarz, a ona nie chce jej pokazać, to może się chociaż zgodzi pokazać ją jednej osobie. Na przykład mi. Jak okaże się, że nie jest przeklętym golibrodą to zabije ją na miejscu. Jak będzie golibrodą to ją wpuścicie i będę czekał, aż da mi dobry powód do zarąbania. - zaproponował krasnolud, ciągle obrażony o uznanie go za bestię i złapane w sieć.

 
__________________
"Alea iacta est." ~ Juliusz Cezar
Nortrom jest offline