Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2017, 03:46   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Ok to tak, żeby nikt tam się jakoś zbyt swobodnie nie czuł i ten terror i czit był odczuwalny należycie to tak...


@Zombi

- Zombi też do nas wkrótce dołączy i wesprze naszą sesję. Ale właśnie czekam aż wróci z urlopu lada dzień to sama powie co i jak. Póki co doedyciłem w pierwszej poście jak to by pewnie wyglądało.


@Focie

- Większość z Was ma w KP focie swoich Kontaktów. Fajnie by było jakbyście dali radę wrzucić w KP linki do nich tak by można było je w razie potrzeby od ręki wrzucić w post i pokazać facjatę.


@Drużynowy exel

- Zacząłem tam pisać kto jest kto. Ale właściwie jak ktoś chce to może sam wpisać swoją postać. I mam nadzieję, że dałem Wam prawa do edyty i widzicie w ogóle ten exel. Jak nie to mówcie, że nie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline