Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 23:18   #19
Luwinn
 
Reputacja: 1 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gienkoslav Zobacz post
To ja jeszcze dodaję jedno pytanie. Jak bardzo (ze względu na profesję) moja postać może orientować się w półświatku?
Czy może taki typowy półświatek już umar w płomieniach inkwizycji, a my poniekąd musimy od odtworzyć?
Zorganizowana przestępczość raczej przestała istnieć w mieście. Nie oznacza to jednak że wszyscy członkowie miejscowego półświatka zginęli lub porzucili swoją działalność. Można powiedzieć że została ona chwilowo zawieszona, a prym przejęli drobni przestępcy tacy jak np. kieszonkowcy. W surowych warunkach jakie nastały w Stapletown za rządów inkwizycji raczej nie jest możliwe w miarę sprawne funkcjonowanie organizacji przestępczych.
W związku z tym twoja postać nadal ma swoje znajomości i może z nich skorzystać w razie potrzeby.

Co do wcześniejszej kwestii to:
Twojej postaci nie udało się określić gdzie w mieście mogłaby znajdować się nowa kryjówka dla ruchu oporu. Nie oznacza to jednak że nie ma takowej poza miastem. Morhali przypomina sobie powiem że za miastem znajdują się dwa takie miejsca. Pierwsze to ukryta jaskinia a drugie to porzucona chatka znajdująca się jakiś kilometr od miasta. Nikt tam raczej nie zagląda ze względu na jej położenie w lesie.

Edit.

Mam nadzieję że szykujesz już posta
 
Luwinn jest offline