Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2017, 03:34   #17
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Spod maski wyglądały skonfundowane oczy elfki. Błądziły po grupie, gdyż nie wiedziała do kogo powinna się bezpośrednio zwrócić.

Przepraszam.
Padło na kobietę do której do tej pory wszyscy się zwracali, gdy czegoś chcieli.
Czy mogę liczyć na gościnę w trakcie nadchodzącej nocy? Dla mnie i mojego konia. Zadowolę się niezbędną podstawą i... i chciałabym umyć moje ubranie. Przybywam z dalekich krain i nie mam w tych stronach do kogo się zwrócić.

Chociaż Quyl-Isha posługiwała się płynnym Reikspielem, nie miała pojęcia o zwyczajach Imperialczyków. Nie wiedziała nawet, co w tym mieście do kogo należy, ale założyła, że skoro została tutaj przysłana jako obrońca na czas wojny, jakaś drobna przysługa ze strony sojusznika nie będzie problemem.
 
kinkubus jest offline