Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2017, 14:17   #1
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
[Sci-Fi, survival horror]

Halo, dzień dobry, witam Państwa.

W związku z tym, że moja obecna sesja chyli się ku końcowi [DnD 3.5], a w zwyczaju mam przeplatać fantasy z Sci-Fi albo postapo, chciałem zapytać się, czy byliby chętni na moją nową sesję.

Póki co mam tylko pomysł, ogólny koncept, bez detali i szczegółów.

Chodziłoby mi po głowie coś na kształt survival horroru w klimatach Sci-Fi, inspirowanym (nie będę ukrywał) Dead Space'em i Starcraftem. Może nie koniecznie chodzi mi tu o Necromorphy czy Zergi (bo stworów może nie być w cale - jak pisałem wcześniej - to tylko pomysł do dopracowanie ), a raczej o klimat + technologia.

Nie chce żadnego systemu, raczej oparcie się na technologi z dwóch wspomnianych gier + lekkie światotworzenie. Żadna polityka czy szerszy aspekt światów/planet jest niepotrzebny, bo sesja byłaby w skali lokalnej.

Jeśli chodziłoby o mechanikę to albo nie robiłbym jej wcale (tylko mocne + słabe strony postaci) albo oparlibyśmy się o Mechanikę Uniwersalną.

Gracze wcielali by się w załogę statku, który zmuszony jest zadokować w innym okręcie [wersja alpha fabuły :P ].

Zapraszam do komentowania i dawania odpowiedzi w ankiecie
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline