Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2017, 13:22   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ja bardzo lubiłem kiedyś oglądać Woodwwad, dlatego że mamy podobny styl prowadzenia; mocno podbity fabułą, odgrywaniem i stosownym klimatem. Szczególnie ciekawe są te jego starsze filmiki (sprzed paru lat), gdzie porusza takie kwestie jak tworzenie świata (często tytułowane Campaign World Building), prowadzenie przygód czy nawet samo odgrywanie. Nigdy nie miałem swojego RPGowego Guru, nie czytam blogów i nie jestem na topie z najświeższymi nowinkami, ale jeśli mógłbym wskazać kogoś jako źródło swoich 'MGowych inspiracji', to byłby on jedynym kandydatem na liście.

A podany przez Ciebie link sprawdzę w wolnym czasie. Teraz rzadko zajmuję się tematami około-RPGowych, a większość przeznaczonego na podobne rzeczy czasu poświęcam swojej sesji (i czasem czytaniu podręczników).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem