Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2005, 20:10   #8
reiziger
 
Reputacja: 1 reiziger ma wyłączoną reputację
Zgadzam się z opinią w poście Hooda i jestem jej bardzo bliski.Przedewszystkim umiar w sztywnym trzymaniu się reguł gry, ale nie uważam by dawanie PPeków było czymś złym należy tylko pamiętać iż jest cenną nagroda tylko dla tych nielicznych którzy poprzez swoje sukcesy są w stanie podbudować swoja psychike.
Swoją drogą nie wiem jak u innych MG ale u mnie od czasu do czasu wsród badaczy pojawia się postać, silnego psychicznie aczkolwiek o niezbyt wysokiej inteligencji okultyste samouka(taka wuderwaffen graczy).
Prowadziłem kampanie "Maski....." i jest ona naprawde monumentalna i niebezpieczna, jeśli rozbić ją na 5-6 godzinne sesje to wyjdzie naprawde spora liczba która nawet w postaci nieco łagodniejszych pojedynczych przygód również jest w stanie doprowadzic nierozwaznych badaczy do stanu warzywka.
Proponuje stopniować utraty PP wraz z następującymi etapami tak by te najdotkliwsze spotkały graczy dopiero w czasie finału co sprawi wrażenie narastającego powoli dramatu mającego swoje apogeum a nie krótkie wzloty i upadki(najczęściej tragiczne).
 
__________________
Aut Vincere Aut Mori
reiziger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem