Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2017, 12:26   #2
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Mam dwie takie pozycje. Oba tytuły to FPSy. Jedna straszniejsza od drugiej -> ta druga jest straszniejsza

Pierwsza to F.E.A.R., którą kupiłam bratu jako prezent (i póżniej każdą kolejną część również dostawał na urodziny ). Nie grałam, ale oglądałam zza pleców.
"Tytułowy akronim oznacza First Encounter Assault and Recon, co jest nazwą specjalnego rządowego oddziału militarnego ds. likwidacji wszelakiego terroryzmu. Członkowie zespołu odbywają konwencjonalne szkolenie oraz zdobywają zdolności o charakterze paranormalnym."
Pierwsza część została wydana w 2005 roku, a jest ich w sumie 3 (druga część z 2007, a ostatnia z 2011 roku). Gra zdecydowanie z serii "boję się nocą chodzić samemu po korytarzu"

Bardzo polecam, choć w tym momencie już może przeze mnie przemawiać nostalgia

Druga to Singularity. Wydane w 2010, a internetu mówią, że od 2015 studio szykuje się do wypuszczenia Singularity 2. Nie mam pojęcia jak weszłam w posiadanie tej gry, ale mam oryginalne pudełko (możliwe, że jakaś przecena w elektromarkecie).
"Wcielamy się w żołnierza amerykańskich sił specjalnych, który został wysłany na misję zbadania tajemniczej postsowieckiej wyspy. Po niefortunnym lądowaniu okazuje się, że miejscem targają dziwne siły, przerzucające je wciąż w czasie pomiędzy latami 60-tymi XX wieku i teraźniejszością. Naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki nieudanego eksperymentu, który miał zmienić oblicze Zimnej Wojny i zmierzenie się z konkurencją, pragnącą przejąć kontrolę nad potężnymi właściwościami pierwiastka E99."
W to już sobie osobiście zagrałam i przyznam, że straszyło mnie to również, gdy grałam w to za dnia (już po pierwszej misji zrezygnowałam z nocych rozgrywek ).

Potworki, manipulacja czasem, a co za tym idzie również zderzenia różnych linii czasowych. A wszystko przez to, że na samym początku pomagamy jednemu gostkowi, ratując jego życie
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem