Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2017, 08:04   #5
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
@Mag - grałem w F.E.A.R.'a, jedynkę z dodatkiem. Całkiem fajny shooter, ale niestety szybko idzie się połapać w schemacie -> idziesz i strzelasz do złych / idziesz i Cię straszą / idziesz i strzelasz do złych / itd.
W pewnym momencie gra traci urok horrorowy, ale dalej zostaje solidną strzelanką

O Singularity nie słyszałem, ale z Twojego opisu wydaje się ciekawa... jak kiedyś będą większe fundusze w moim domowym budżecie na rozrywkę cyfrową to będzie trzeba jej poszukać

@Kenshi - Layers of Fear i Until Dawn oglądałem na youtube i faktycznie, nawet oglądając jak ktoś gra robiły wrażenie i wciągały fabułą. Bardziej Until Dawn, który szedł w stronę filmowości, może dlatego się to dobrze oglądało, niczym serial Jak ktoś ma PS4 to zagrać w UD musi

@Leoncoeur - niestety w żadną z tych gier nie grałem, ale kojarzę Zew i faktycznie, miał klimat na początku, tak jak piszesz... Coś mi takiego świta, może u kuzyna w nią grałem? Nie wiem :P
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem