Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 15:03   #4
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
Od razu ostrzegam, ze nie znam szczegółów fabuły warhammera takich jak rok wojny z bretonia. (Były jakieś?) Pierwotny plan to zbudowanie garnizonu/obozu/zamku przy granicy z tym państwem, bo imperium potrzebuje umieścić tam swoich żołnierzy. To tak ogólnie.

Jeśli bardzo będziecie naciskać to może być nawet i oklepana karczma. Chociaż myślę, ze garnizon zapewni większy rozmach przygody. Mniej więcej jestem otwarty na pomysły, ale na pewno będę się kłócić.

Edit:
Co do postaci to będziemy grali na uproszczonej mechanice Wod'a (czasem pozwolę wam rzucić kostkami do monitora samemu.) Wiec problem profesji znika, a dodatkowo sobie możemy wykopywać stan posiadania, przyjaciół i inne takie.)
 

Ostatnio edytowane przez Bonifacy : 28-04-2017 o 15:16.
Bonifacy jest teraz online