Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 20:59   #6
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- tempo sesji?
To naprawde zależy od graczy i ich ilości. Ja mogę nie mieć czasu codziennie, ale raz, dwa razy na tydzień raczej zawsze.
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- doc, czy tylko forum?
doc
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- nietypowe klany, linie, czy tylko podstawka?
Co tam mi sprzedacie, tak jak napisałem odnośnie okultyzmu, w dużym stopniu od samego gracza zależy ile mitologii świata mroku w tej sesji jest. Ludzie epoki naprawdę mało wiedzieli na temat świata dookoła oraz samych sobie, a przecież prawa fizyki działały tak samo jak teraz. Tak też widzę świat wod’a, jeśli za życia ktoś był cyganem, spędził te dwadzieścia lat w cyrku, teraz jest wampirem przez jakieś sześćdziesiąt, czyli dłużej niż najstarsi ludzie żyją, może mieć cztery kropy w jakiejś dyscyplinie, ale czy wie o wszystkich klanach? o przepowiedniach i historii?
Nie musi, a w niektórych przypadkach, nie może.
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- masz jakąś linię fabularną, czy liczysz tylko na graczy i ich inwencję?
Świat żyje własnym życiem i są pewne wydarzenia, które graczy doświadczą. Są też takie, których mogą nigdy nie zauważyc.
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- inni nadnaturalni będą w sesji, czy to sesja tylko o wąpierzach?
Jest możliwe wszystko, co mieści się w strachliwej wyobraźni człowieka średniowiecza. Czy też wampira.
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
- połączenie czterech niezależnych postaci w coś na kształt sfory to karkołomne zadanie, tym bardziej, że nie ma jakiegoś punktu zaczepienia? Jak to widzisz?
Punktem zaczepienia jest przestrzeń życiowa jaką zajmują. Miasto wydaje się idealne, ale czy postacie mogą pozwolić sobie na więcej nieumarłych uchodźców takich jak oni?
To na przykład.

I tak, postacie graczy są świadome swojej wzajemnej obecności w mieście na początku rozgrywki.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline