Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 20:19   #8
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Zagrałbym, ale narzekam na brak czasu i szykuję się do własnej sesji...

...ale jeśli potrzebujesz pomocy przy świecie i prowadzeniu to możesz mnie liczyć jako drugiego MG. Stworzymy sobie osobny doc lub kilka i wszystko opracujemy. Tym bardziej, że koncept jak najbardziej mi się podoba.

Co do fluffu to nie kojarzę by była jakakolwiek wojna z Bretonami. Imperium ma dość kłopotów z chaosem i głupi, nawet pilnowany przez strażników dróg, trakt jest pełen łatajstwa.

Czas po ostatniej wojnie z chaosem zdaje się być idealny, bo to czas wielkiej odbudowy. Co do mechaniki to popieram WoDa, a w szczególności nWoda druga edycja czyli CoD. Wyśmienicie usmażony kawałek mechaniki i na więcej można sobie pozwolić.

Tak więc, kombinuj, daj znać na gadzie, czy na jakimś docu (tylko pamiętaj wysłać mi linka i dać upoważnienie!) i zobaczymy co da się zrobić.

Nota bene, to też będzie moja pierwsza sesja na forum, więc nie będziesz sam.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline