Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 21:07   #9
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
(...)myślę, ze nawet jak ktoś stworzy się typowego żołnierza bez znajomości to będzie przypadkiem miał prawo głosu w tworzeniu planu rozwoju który później jakoś sobie będziecie wykonywać(...)
Nie wiem jak innych, ale mnie nie przekonuje podejście "jakoś to będzie". Może, jestem zbyt sceptyczny, sądzę jednak, że powinieneś całość dobrze przemyśleć przed założeniem rekrutacji. W przeciwnym wypadku już na starcie będziesz miał spore problemy by pogodzić różne punkty widzenia.

E:
Może na początek znajdź jakiś system który uwzględnia podobną budowę i czerp z niego inspirację. Jakby nie patrzeć, łatwiej jest coś zbudować jeśli ktoś pokaże Ci jak to zrobić.

Druga rada, to wywarcie lekkiej presji na graczy. Powiedzmy, że wojna może rozpocząć się w każdej chwili. Da to graczom motywację do działania i pozwoli sprawdzić jak dobrze im poszło. Proponuję byś po prostu w pewnym momencie co turę zaczął rzucać, czy wojna wybuchła i kiedy nastąpi atak.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 28-04-2017 o 21:14.
Googolplex jest offline