Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2007, 17:05   #5
Bortasz
 
Reputacja: 1240 Bortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumnyBortasz ma z czego być dumny
Z tak moich rozmyślań. Sabat to ... Hmmm lepiej tak.. Sabat mi się nie podoba o to raz a dwa:

W Sabacie jest wolność, lecz spróbuj nie wykonać rozkazu kogoś stojącego wyżej to po tobie. Śmierć ostateczna. Kluczem by to zrozumieć jest słowo SEKTA! SABAT to wampirza SEKTA! Zerknijcie wiadomości o tym jak prowadzone są Sekty dla ludzi o praniu mózgu, trucie o niby wolności (Najczęściej seksualnej), która i tak sprowadza się do tego, że niewykonywanie poleceń stojących wyżej kończy się w najlepszym wypadku niemiło... Właśnie tak działa SABAT, to SEKTA! http://pl.wikipedia.org/wiki/Sekta Wolności jest tu tylko TEORIĄ i sloganem do werbowania. Priscus oczywiście oficjalnie cię może tylko poprosić (Jak ma dobry humor pewnie nawet do rzuci słowo „Proszę”) ale spróbuj się NIE zastosować do jego życzenia.
Co do głównego zagadnienia. To na takich graczy jest prosty sposób z tego, co się orientuje to jak Sabatnik nie bierze udziału w spotkaniach sabatu nie pije regularnie krwi swoich "przyjaciół" to zaufanie do niego maleje i tu jest klucz do załatwienia takiego gracza.
Prosta sytuacja jeżeli Gracz zostaje odwiedzony przez sabatników z swojej watahy a ci go "zapraszają" a ten odmawia pójścia na spotkanie spoko... Raz drugi trzeci No nie Bracia to nie SABATNIK tylko szpieg Camarilli! Już nie tylko nie powierzają mu sekretów i poważnych zadani(zaczęli tak postępować przy drugiej odmowie) teraz trzeba go zgładzić! Zna nasze tajemnice, wie gdzie są nasze schronienia. Musi umrzeć raz na zawsze.
W Sabacie niema miejsca dla nielojalnych, niema miejsca dla tych, którzy nie wierzą w jego ideały jedyne, co masz to zaufanie reszty watahy, ale nie wynika ono z twoich przekonani czy też z tego, kim, czym jesteś wynika ona z oddania SABATOWI. A to manifestujesz przez udział w rytuałach jak i przez działanie na rzecz sabatu, a przecież wykonanie prośby Priscusa jest działaniem na rzecz sabatu. SABAT to SEKTA. Jesteś z nami lub przeciw nam. Trzeciej opcji niema. To tyle ode mnie chętnie podyskutuje.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho

Ostatnio edytowane przez Bortasz : 08-06-2007 o 18:43.
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem