Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 19:29   #7
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Skoro istnieją procesory zespolone z ciałem, to dlaczego sieć wygląda właśnie w taki sposób?
Troszkę to dziwne, powiem szczerze.

Osobiście wolałbym klasyczne CP2020, które dzisiaj jest już retro (może z paroma wyjątkami) niż jakąś efemeryczną hybrydę o której nic nie wiem, a która na dodatek jest klonem CP.
Nie widzę powodów, aby na siłę budować autorski świat, który jest skąpo opisany, pozbawiony mechaniki i wydaje się nie do końca przemyślany.

Przepraszam, że tak się czepiam, ale wolę wiedzieć na wstępie na czym stoję, zanim zaangażuję swój czas i siły.

Sam pomysł cyberpunka z techniką na niskim poziomie mi się podoba. Jednak u ciebie nie widzę myśli przewodniej, iskry, która by mnie zachęciła do stworzenia postaci. Nie widzę w tym świecie, ani elementu cyber, ani noir. Nie twierdzę, że nie masz pomysłu na sesję i całego wyobrażenia świata, ale niestety w postach mi go nie przedstawiłeś.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline