Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 23:46   #6
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
W internety nie mam wiary, ale da się coś z niektórych wyciągnąć.

Początkowo nawet pić sama nie mogłam, bo w najleszym wypadku wylewałam, a w najgorszym upuszczałam kubek/butelkę. Picie przez dużą strzykawkę jest super jak już podołasz z jej naciąganiem.

Sprawa jest taka, że odzyskałam naprawdę dużo sprawności. Sama wróciła z pewną pomocą własną. Małe manualne nie są już dla mnie problemem żadnym. To konkrety są porażką. Moje szlaczki rysowane lewą ręką są włochate. ^^

Kiedyś wszystko mnie męczyło jak jakiś maraton, nawet zmiana bluzki... a szorowanie szmatką po stole było zabójcze. Teraz nie wszystko. Postęp!

Ogólnie to jak czuję, że się męczę to przestaję to robić, co męczy i odpoczywam. Już raz sama się przetrenowałam, wykonując sama ćwiczenia od rehabilitantki. Zbyt długie głaskanie stołu rzeczami. Ból głowy na cały dzień i dyszenie ze zmęczenia na 2h. Nie rozumiem jak to działa, serio. Mięśnie są silne jak zwykle i tak dalej. Weird.

A sprawdzę co mi podesłaliście, dzięki.

I tak jestem tu najmłodsza i najsprawniejsza, jedyna z SMem. Daje to zabawny plus. Już trzy grupy studentów miały na mnie zajęcia. Za zgodą oczywiście, mam czym się zająć.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline