Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2017, 23:12   #5
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
@Leminkainen - wszystkie części Obcego oglądałem za dzieciaka, więc z automatu darzę je sentymentem. Pamiętam jak puszczali go na Polsacie w okolicach 19 coś, tydzień po tygodniu kolejną części. Wtedy nie kwestionowałem tych filmów tylko chłonąłem je w całości, wierząc we wszystko co tam widziałem Tak już ma umysł dziecka. Teraz oglądając pewnie te filmy pierwszy raz stwierdziłbym, że to kicha, ale wtedy... Tak więc tą długą wypowiedzią odpowiadam na Twoje pytanie - tak, jestem fanem i czwartej części (choć chyba ta była najsłabsza).

Ja po cichu liczę, że w Obcym: Przymierze wrócą do źródeł z tym filmem. Nie oczekuję rewolucji, ale dobrego, mocnego i trzymającego w napięciu horroru/slashera. Niestety, to już nie te czasy kiedy nikt nie wiedział, co czai się w mrokach statku Nostromo. Teraz każdy wie jak wygląda Obcy, więc nie ogląda się tych filmów z napięciem. Jedyne co może straszyć to jumpscary i tego oczekuje po tym filmie.

Oczekuję, że pójdę na niego z nadzieją, rozpalaną nostalgią, a po nim wyjdę umiarkowanie zadowolony, tak neutralnie, bez zachwytów ale i bez hejtu na film
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem