WÄ…tek: Earthdawn
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2007, 11:44   #8
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Gronmir - zacznij dbać o swoją pisownię, szczególnie o literówki, bo zacznę kasować Twoje posty. Po drugie - przeczytaj Regulamin:

Reg. 2. Rozmawiamy w języku polskim, więc wszyscy są zobowiązani do przestrzegania jego zasad pisowni. Najważniejsze zasady:
a) Zdania rozpoczynamy wielkÄ… literÄ….
b) Używamy polskich znaków diakrytycznych (potocznie: polskich liter).
c) Na końcu zdania stawiamy jeden znak przestankowy.
Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały.

Reg. 6.Podziękowania (posty w stylu "Dzięki" itp.) powinny być zamieszczane we własnym poście z pytaniem/prośbą (przycisk "Edytuj") lub przesyłane za pomocą PW.

Wierz mi, że naprawdę nikogo nie interesuje czy idziesz na rower czy skoczyć na bungee. Sam założyłeś temat o EarthDawnie, więc się go trzymaj i nie prowokuj Obsługi.


A co do ED - było kiedyś kilka osób, które interesowały się tym systemem, ale prócz kilku tematów nie zyskał on sobie zbytniej popularności. O ile mnie pamięć nie myli była kiedyś nawet jedna sesja prowadzona w tych realiach, ale i ona upadła razem z odejściem tych nielicznych userów, którzy co-nieco wiedzieli o ED i mogli sobie o tym podyskutować. Z resztą z tego co wiem to w ogóle nie jest to zbyt popularny system, a szkoda - ze wszystkich systemów fantasy w jakie grałam, to właśnie EarthDawn był najlepszy i najlepiej go wspominam. Choć może to kwestia MG i drużyny?
W każdym razie może teraz, kiedy na forum jest "nieco" więcej użytkowników, znajdzie się ktoś, kogo ten systemik również fascynuje

 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem