Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2017, 21:45   #8
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Długie odpisy są mniam, bo tych "na avatara" nie lubię. Mało zasycające.

Co do "gotowców", to nie trawię ich ani prowadzić, ani grać w nich. Po prostu mnie nie bawi to w żadnym stopniu, odgrywanie tego, co x osób już odegrało, a czego linię mogę przeczytać. To są popularne kroniki, zaś czytanie książki, której treść ci zdradzono albo granie w grę, jakiej fabuła została odkryta przypadkowo/poprzez zbytnią gadatliwość innej osoby, nie ma sensu dla mnie. Nie kończę zazwyczaj takich rzeczy, bo po prostu tracę całą chęć na to, gdy zostanie ważny element odsłonięty.

Do tego wolę inwencję MG od inwencji osób wydających gotowca (co de facto jest myślą bardziej finansową niż działaniem pod czystą inspiracją), bo daje mi to poczucie, iż gracze są jakąś konkretną, bardziej wyjątkową grupą, jakiej zadanie nie polega po prostu na zaliczeniu sesji. Ale ja jestem dziwna.

To tak przy okazji.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline