Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 08:29   #4
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Nie wiem, jak mogłem zapomnieć o dwarfstarze. W sumie wszystkie gry, które tam można znaleźć, są ciekawe. Głównie gry taktyczne.
Żeby było wiadomo, czym jest Barbarian Prince - to gra solo RPG, gdzie gracz przemieszcza się po hexach i losuje w tonach zdarzeń losowych. Typowy, przyjemny sandbox. Dodatkowo gracz ma ograniczenie czasowe i jakiś cel, chociaż w eksplorowaniu świata można o tym zapomnieć.

Odkryłem jeszcze jedną perełkę, Deep Space D6. Jest to także jednoosobowa gra planszowo-karciana, w której gracz dowodzi statkiem kosmicznym, który wpadł w pułapkę i cały czas coś go męczy - czy to meteoryt, czy piraci czy bunt robotów. Gra polega na turlaniu k6 i przydzielaniu załogi w odpowiednie miejsca, by przetrwać określoną ilość czasu. Przyjemna zabawa, a nie ma dużo wycinania specjalnie.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem