Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 02:51   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Nie znam DD więc o samym systemie i przygodach nic Ci nie pomogę. Ale co do samego msiowania.

1 - Czas jest dość kluczowy. Sesja od MG wymaga więcej czasu i zaangażowania niż od Gracza. A w najlepszym razie podobnie. Ale jeśli nie masz za dużo czasu to możesz pokombinować z terminami odpisów. Znaczy robić dłuższe (dla mnie dłużej niż tydzień to już dłuższe no ale ja terror pod tym względem ponoć jestem) albo nie robić terminów i pisać aż wszyscy odpiszą lub stanie się jakiś tam ważny moment w sesji. Możesz też zrobić na odwrót czyli pisać częściej co kilka dni nawet i nastawić się na krótką formę (jak "na awatar" lub i krótsza). Jeśli zaś krucho u Ciebie z czasem to może przemyśl sprawę jeszcze. Albo zrób dokładniejsze rozpoznanie w rekrucie jak potencjalni Gracze to widzą.

2 - Z gotowcami różnie bywa. Ale przerób. Pozmieniaj nazwy, imiona, potwory itd. by nie było "jak w książce". Tak właśnie na wypadek jakby ktoś jednak znał i czytał. A ogólnie jeśli przygoda Ci się podoba i chciałbyś ją poprowadzić to prowadź
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline