Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2017, 10:19   #10
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Bez obaw, Age of Sigmar wyjdzie równolegle do czwartej edycji, patrz kolejny nius od Cubicle.

Ogólniej: Tyle wydawnictw w ciągu zaledwie 30 lat gry - WFRP to taka niekochana porażka wydawnicza, dodatek do bitewniaka, w którym możesz co najwyżej grać szczurołapem, bo wszystkie fajne stołki są już obsadzone przez figurki. Fajnie, jakby coś w tym temacie się zmieniło i gracze mieli większe szanse na epickie przygody z samego założenia gry. Reszta dla mnie może być dowolna, byle przemyślana.

Clutter, pardon, ale popiłeś wczoraj i jeszcze Cię trzyma?
WH to system w którym ktoś komuś blokuje epickość oraz możliwość rozwoju. Nigdy tego nie odczułem, nigdy nie wybierałem tych najgorszych profesji, bo ktoś zajął rzekomy stołek. Bierzesz banitę w 1ed, bo ma sporo dobrych skilli i rozwijasz go dalej. Bardzo szybko go wyciągasz do pomniejszego kafara, by przejść do kafara, znacznego kafara, aż do koksa klasy niskiej. Kończysz na turbokoksie

Dla mnie, Age of Sigmar nie ma podstaw do bycia rpg. O ile ktoś pomyślał i dorobił do bitewniaka RPG, a przez lata trzymało się to formy oraz treści, wiele pokoleń graczy wychowało się na tym i nadal ten system cieszy, tak coś, co z założenia jest nastawione na bitewniaka - no nie wiem. Wystarczy, że dowiedziałem się od pracownika GW czym jest AoS. Zwątpiłem w poczytalność GW. Bardzo bym chciał, by jakiś gigant-śmieszek wykupił ich, zwolnił tych, którzy nadają kierunki markom i dalej kontynuował zarządzanie firmą.
 
Gveir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem