Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2017, 22:53   #13
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale PBF to nie sesja na żywo, nie musi być szybka. Gracz coś deklaruje, a potem MG sobie spokojnie siedzi z podrem i rozkminia, turla etc. - zero presji czasu i kłopotów.
Heh :P Droga Autumn, w teorii tak jest, ale jeśli w drugiej edycji Exalteda masz na podstawową walkę 10 kroków, dodatkowo musisz mierzyć szybkość każdego ataku w sekundach, a do tego dochodzi X kości z Doskonałości plus Uroki, to nagle się okazuje, że MG musi turlać i turlać i turlać :P Nie mam nic przeciwko rzucaniu kostkami, ale fakty są takie, że w przypadku Exalteda - którego kiedyś prowadziłem na innym forum - jest to bardzo męczące i wręcz niekończące się. Jeśli kiedyś poprowadzisz Exalteda to możesz to zrobić na oryginalnej mechanice i życzę Ci szczerze i od serca powodzenia, ale ja niestety nie dałbym rady.
 
Kaworu jest offline