Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 21:25   #6
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Gettor może to i faktycznie sensu stricte nie jest artykuł, ale przypomina mi to anegdotę o obronie pracy magisterskiej przez Waldemara Łysiaka.
Poszedł na nią w tenisówkach i swetrze czym wywołał wielkie oburzenie pewnej pani profesor, która twierdziła, że powinien zostać w ogóle wyrzucony z sali.
Na to drugi z kamiennym spokojem spytał - droga koleżanko czy poza tenisówkami ma pani coś do zarzucenia pracy pana Łysiaka ?

Ja się spytam tak samo - czy poza umieszczeniem tej pracy w tym dziale masz coś do zarzucenia temu artykułowi ?

Bo będę nazywał to z artykułem chociażby z powodu sensowności i ilości pracy jaką Malkav3 w stworzenie tego jak nazywasz "cennika" włożył.
I dlatego, że czasami czytam tu rzeczy formalnie "podpadające" pod odpowiednie gatunki, ale bzdury jakie się w nich znajdują grafomaństwem nazwać nie można a zadziwiająco wielu ich autorów to ludzie już ponoć wykształceni i mający być w przyszłości elitą tego kraju.
O celowości niektórych z nich wspominać mi się nawet nie chce.

Ot dlatego właśnie chapeu bas przed Malkav3 za to co napisał.

To takie małe uzasadnienie mojego stwierdzenia że "ręce same zdają się składać do oklasków". No i parę rzeczy już tegoż autora zdarzyło mi się czytać. Oby następne były równie dobre i PRZYDATNE.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 10-06-2007 o 21:30.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem