Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2007, 08:33   #2
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Gdy wysiadłem z samolotu od razu zdjąłem skórzaną kurtkę. "Co za skwar
Poprawiłem fryzurę , która i tak była już idealnie ułożona, i strzepnąłem wszelki ,nieistniejący, kurz z mojego czarnego T-Shirtu. Rozejrzałem się do koła z ironicznym uśmieszkiem. Zdecydowanie wyróżniałem się na tle pozostałej dwudziestki (markowe ciuchy , zadbana fryzura). "Co za spęd bydła pomyślałem złośliwie. Inni pewnie przyjechali tu dla zarobku , ja z nudów i dla towarzystwa. Większości ze współtowarzyszy nie znałem jedynie z czwórką studentów łączyła mnie raczej "płytka" znajomość. Ot zwykli kumple z akademika. Cała sytuacja wydawała się dziwna. Za dużo tu było luksusu i jeszcze ten gość. Dziwne było jego powitanie. W sumie dalej nie wiedziałem o co miało chodzić w nowej pracy, domyślałem się że to robota jako kelner. Bez słowa wypełniłem jego polecenia i wsiadłem do autokaru. "Klimatyzacja dla kelnerów?" pomyślałem zdziwiony.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline