Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2017, 20:34   #7
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
@Ardel
Tępo sesji, w zależności od tego jak gracze mili by czas, ale wstępnie to kolejka na dwa tygodnie.
Z czego każda kolejka to docelowo pięć lat czasu gry. Na początku tempo było by szybsze bo ponieważ fabuła (której zalążek chyba nawet zaraz wrzucę).
W trakcie sesji oczywiście w miarę potrzeb tempo ulegało by zmianie.

Co do postów to wierzę w dobrą zabawę, więc jeśli dobrze się bawisz pisząc post na kilkanaście stron, to pisz te kilkanaście stron. Jeśli jednak tak jak ja wolisz pisać bardziej zwięzłe posty, to pisz zwięźle. Ważne by się przy tym dobrze bawić.

Oczywiście jako MG byłbym przez cały czas dostępny dla graczy w takiej formie jaka im odpowiada (doc, gg, skype, przekaz myśli)

@Brody
To zależy jak na to patrzy gracz. Nudny bo bez typowych dla wielu sesji wątków wielkiej wagi. Jak napisałem, chodzi raczej o skupienie się na nudnych przyziemnych sprawach. Zarządzanie swoim skrawkiem świata, znalezienie dobrej partii dla córki, wieczorek karciany ze znajomymi, tego typu nudne życie.

Nie, sesja nie będzie tylko strategiczna. Wszelkie kontakty dyplomatyczne, i ewentualne intrygi jakie się rozwiną ciągle będą jej częścią. W dodatku, władca jest też wodzem i obrońca swego ludu, więc może się zdarzyć, że sam będzie musiał chwycić za broń.

Mechanika DnD 3.5, bo ma ładną bazę, i znam ten system dość dobrze. No i dałem link do podra w wersji do 3.5.

Każdy będzie miał własny skrawek ziemi (co na nim będzie los pokaże), a wszyscy będziecie sąsiadami.

Bithright z całym fluffem, na miarę mojej skromnej znajomości settingu. Oczywiście jak ktoś zna dobrze setting na pewno zauważy drobne nieścisłości, ale będę się starał by był to stary dobry Bithrigh.


Dorzuciłem drobny fragment z zarysem fabuły. Mam nadzieję, że się wam spodoba.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 10-06-2017 o 20:56.
Googolplex jest offline